Eseménynaptár

Utolsó hónap július 2016 Következő hónap
H K SZ CS P SZ V
week 26 1 2 3
week 27 4 5 6 7 8 9 10
week 28 11 12 13 14 15 16 17
week 29 18 19 20 21 22 23 24
week 30 25 26 27 28 29 30 31

Közelgő események

Budapest Gasshuku 2016
Szo júl. 16
Shotokan Kupa 2016 / EUMS Europe Cup 2016
Szo júl. 16 @14:30 - 06:00

Főoldal
BUDAPEST GASSHUKU 2016

 

Budapest Gasshuku 2016

 
13. JKA Korosztályos Európa-bajnokság - Niš, 2016.05.21-22.

 

JKA Korosztályos Európa-bajnokság

A JKA Korosztályos Európa-bajnokságon a Magyar JKA Karate Szövetség válogatottja az alábbi eredményeket érte el:

EGYÉNI VERSENYSZÁMOK KA KU
15. év Kovács Máté (Makita-Hikari Dojo) I. II.
14. év Bank Bálint (Yama SE) I.
17. év Székely Vivien (Yama SE)
I.
9. év Kállai Gábor (Makita-Hikari Dojo)
II.
11. év Szatmári Eszter (Makita-Hikari Dojo)
II.
12. év Kaiser Anna (Tanren SE) II.
13. év Szalai Rebeka (Japán Út HE) II.
13. év Czibolya Kristóf (Pásztói SKK)
II.
13. év Pintér Réka (Pásztói SKK)
II.
14. év Veress Ádám (Tanren SE) II.
14. év Ugró Richárd (Kunmadarasi KSE)
II.
15. év Pászti Martin (Hinode SE) II.
16. év Mihályházi Péter (Yama SE) II.
17. év Marosvölgyi Boglárka (Életforrás-do)
II.
11. év Bednarik Lőrincz (Yama SE)
III.
11. év Baumann Máté (Hinode SE)
III.
13. év Gróh Janka (Yama SE)
III.
16. év Szlávik Bence (Makita-Hikari Dojo)
III.
17. év Vass Réka Virág (Életforrás-do)
III.
11. év Bátori Kamitta (Tanren SE) IV.
11. év Barki Gábor (Tárnoki KK) IV.
CSAPAT VERSENYSZÁMOK KA KU
10-11. év Miskovicz Máté (Makita-Hikari Dojo), Bihari Attila (Yama SE), Bednarik Lőrincz (Yama SE) II.
10-11. év

Szatmári Eszter (Makita-Hikari Dojo), Barna Boglárka (Pásztói SKK), Bátori Kamilla (Tanren SE), Tartalék: Szilaski Szonja (Makita-Hikari Dojo)

II.
12-13. év Berta Csongor (Yama SE), Czibolya Kristóf (Pásztói SKK), Máté Gábor (Hinode SE) II.
12-13. év Berta Csongor (Yama SE), Czibolya Kristóf (Pásztói SKK), Máté Gábor (Hinode SE), Tartalék: Baumann Attila (Hinode SE) II.
10-11. év Bednarik Lőrincz (Yama SE), Muhari Bálint (Balassagyarmati SKE), Baumann Máté (Hinode SE), Tartalék: Bihari Attila (Yama SE) III.
12-13. év Szalai Rebeka (Japán Út HE), Gróh Janka (Yama SE), Mihályházi Petra (Yama SE) III.
14-15. év Bank Bálint (Yama SE), Pászti Martin (Hinode SE), Veress Ádám (Tanren SE) III.
14-15. év Pászti Martin (Hinode SE), Kovács Mátér (Makita-Hikari Dojo), Ugró Richárd (Kunmadarasi KSE), Tartalék: Bank Bálint (Yama SE) III.
14-15. év Székely Vivien (Yama SE), Vass Réka Virág (Életforrás-do), Marosvölgyi Boglárka (Életforrás-do) III.




 

2016. május 21-22-én Niš-ben (Szerbia) kerül megrendezésre a 13. JKA Korosztályos Európa-bajnokság, melyen a Magyar JKA Karate Szövetség válogatottja 45 fővel képviselteti magát.

A verseny programja:

2016. május 21. - Egyéni versenyszámok
2016. május 22. - Csapat versenyszámok

A verseny hivatalos weboldala: http://www.jkaeuroyouth2016.com/

 
Danvizsga felkészítő - 2016.06.04.

A Magyar JKA Karate Szövetség meghirdeti danvizsga felkészítőjének pótlási lehetőségét mindazok számára, akik a 2016.04.20-i felkészítőn nem tudtak részt venni.

Időpont: 2016. június 4.

Helyszín: Dunaújváros / Hikari Dojo SE edzőterme / 2400 Dunaújváros, Béke Városrész, a SPAR mellett

 
JKA Európa-bajnokság - 2016.04.02-03. Dublin, Írország

A Magyar JKA Karate Szövetség 16 fővel vett részt a 2016. április 02-03-án Dublinban megrendezett JKA Európa-bajnokságon,a hol 22 ország 211 versenyzője mérte össze tudását.

Válogatottunk 4 arany-, 3 ezüst- és 2 bronzéremmel zárta az Európa-bajnokságot, és így az összesített éremtáblázat 1. helyén végzett. Gratulálunk!

 

EREDMÉNYEK

 

Junior női kata csapat
Schvarcz Kitti (Yama SE), Toró Lilla Réka (Katana SE), Váradi Valentina (Pásztói SKK) - Európa-bajnok

Junior női kumite csapat
Berta Emese (Yama SE), Schvarcz Kitti (Yama SE), Váradi Valentina (Pásztói SKK)- Európa-bajnok

Felnőtt férfi kata csapat
Fórika Tamás (Yama SE), Ocsovai Gergő (Pásztói SKK), Vágvölgyi Balázs (Bushido-Viadukt SE)- Európa-bajnok

Felnőtt férfi egyéni kata
Fórika Tamás (Yama SE)- Európa-bajnok
Ocsovai Gergő (Pásztói SKK) - 2. hely
Vágvölgyi Balázs
(Bushido-Vidadukt SE) - 5. hely

Junior női egyéni kumite
Berta Emese (Yama SE) - 2. hely

Junior férfi kata csapat
Boros Dániel (Yama SE), Hamari Bence (Kunmadarasi KSE), Mihályházi Péter (Yama SE) - 2. hely

Junior férfi kumite csapat
Berényi Levente (Yama SE), Hamari Bence (Kunmadarasi KSE), Kovács Bence (Makita-Hikari Dojo), Marosvölgyi Bence (Yama SE) - 3. hely

Felnőtt női egyéni kata
Horváth Diana (Katana SE) - 3. hely

Junior női egyéni kata
Schvarcz Kitti (Yama SE) - 4. hely
Toró Lilla Réka (Katana SE) - 6. hely

 

FELHÍVÁS

A Magyar JKA Karate Szövetség közhasznú szervezet. Támogassa Szövetségünket akár adójának 1%-ával!

Adószámunk: 19094333-2-43
Számlaszámunk: OTP Bank Rt. 11786001-20013877